Sản phẩm

Night mode on iPhone and unbelievably beautiful photos

Unlike on other smartphones, users have to switch between night and normal shooting modes, Night mode will automatically activate when in use. Iphone for taking photos in low light environments.

Night mode on iPhone for impressive photos. Photo: 9to5mac

How to activate Night mode

Night mode is available on all iPhone 11 and later models, and also iPad Pro.

First, open the camera app on your iPhone, in case of low light, Night mode will automatically turn on.

Look at the moon icon at the top left of the screen. If this icon is gray, it means Night mode is available, but is not enabled automatically because the scene is not underexposed.

Conversely, if the icon is yellow, it means it is automatically enabled for the scene and ready to use Night mode.

Night mode will automatically turn on on iPhone in case of low light. Photo: 9to5mac

Next, you need to touch the arrow pointing up and then tap the yellow moon icon at the bottom to adjust the exposure time.

Finally, keep your iPhone from shaking when shooting in Night mode, the exposure time is the countdown time to take the photo.

Here are some impressive photos taken with Night mode on iPhones 11 to 14 that users shared with 9to5Mac on Twitter:

(According to 9to5mac)

You are reading the article Night mode on iPhone and unbelievably beautiful photos
at valers.us – Source: ictnews.vietnamnet.vn – Read the original article here

One Comment

  1. Czas realizacji Jeżeli chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów powiązanych, zaloguj się do LEX-a Nie korzystasz jeszcze z programów LEX? Zamów dostęp testowy  » – Rywale grają w cieniu Carlsena – powiedział Jan-Krzysztof Duda o meczu o mistrzostwo świata w szachach pomiędzy Dingiem Liren i Janem Niepomniaszczim, w którym po 12 partiach jest remis 6:6.… Comparic.pl na Facebook Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej 12.30, mój pokój – ja i PZ wsypujemy gorzki proszek pod język. PZ pierwszy raz zażywa jakiekolwiek psychodeliki. Po 3 minutach popijamy wodą i udajemy się na peron, by pojechać do innej miejscowości, w której znajduje się wielki las. Już w czasie krótkiej drogi na pociąg PZ zaczyna mieć pierwsze efekty. Twierdzi, że głowa dziwnie go boli. Martwię się, to nieoczekiwane. Mówi, że ledwo idzie. Zastanawiam się, czy nie powinniśmy wrócić, jednak nie zrobiliśmy tego.
    http://goodtime2.makorang.com/bbs/board.php?bo_table=free&wr_id=234873
    Gry z krupierem na żywo stają się coraz bardziej popularne odkąd powstały kasyna online. Mówiąc prościej, gry z krupierem na żywo to nic innego jak gry stołowe, które oferują tradycyjne kasyna, ale są rozgrywane online w czasie rzeczywistym. Te gry organizowane są w specjalnym studio i transmitowane pod różnymi kątami kamery, co zapewnia urozmaicenie rozgrywki. © 2022 Step Up Gym Karty podarunkowe ● Automaty video – to automaty pięciobębnowe, w których mamy do czynienia z wyższymi wygranymi oraz jackpotami. Automaty video cechują się bardzo dobrą jakością grafiki, a w przeciwieństwie do klasycznych gier w kasynie, jakimi są automaty, te mają więcej opcji wypłat, co zwiększa szanse na wygraną, Znany również jako 21, jest to jeden z rodzajów gry kasynowej, w którą gra się talią kart przeciwko krupierowi. W tej grze celem jest dobranie kart o wartości bliskiej 21, ale nieprzekraczającej jej. Blackjack to świetna forma rozrywki, dla początkujących, którzy zastanawiają się jak grać w kasynie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button